Autoservis Šimek

   Naše firma vznikla v roce 1996, kdy se majitel po letité praxi ve značkových autoservisech a servisování závodních vozů rozhodl založit vlastní autoservis zaměřený především na profesionálně odvedenou mechanickou práci a kvalitních náhradních dílech.

Kde nás najdete?

   Původní provozovna v Bystřanech nám s přibývající klientelou a narůstajícími požadavky zákazníků začala být malá, a tak jsme se v roce 2005 přestěhovali do nově opravených větších prostor na Pražské ulici v Teplicích. Došlo také k rozšíření služeb v oboru autoopravárenství a pneuservisu, kde jsme se spojili s dalšími odborníky na autolakýrnictví a autoklempířství včetně profesionála na autochladiče, a to v prostoru jednoho areálu. Vznikl tak autoservis, který nabízí kompletní služby pro naše zákazníky od A po Z.

Charakteristika společnosti:

Protože nabízíme v první řadě kvalitu a solidnost, patříme ke špičkovým autoservisům. V roce 2012 jsme vstoupili do certifikované sítě evropských servisů AUTOFIT a AUTOKELLY. Získali jsme tím klientelu, která požaduje mimo jiné i garanci mobility, a proto jsme rozšířili naše služby o zapůjčování náhradních vozidel, pick-up servis a odtahovou službu. Zaměřujeme se také na kompletní servis firemních autoparků, kterým dokážeme poskytnout velmi příznivé ceny.

  Jsme rádi, že se i v dnešní uspěchané době plné nekvalitních služeb a náhradních dílů najde stále dost zákazníků vyžadujících kvalitní servis.