Automatické převodovky

viz. záložka služby - automatické převodovky

Akce

Chcete poradit ohledně snížení spotřeby a zvýšení výkonu? Trápí Vás filtr pevných částic nebo EGR ventil? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme i u nás v Autoservisu Šimek v Teplicích.

 

 

 

 

 

 

Ozónová desinfekce

Nově Vám můžeme nabídnout zabezpečení vozidla systémem Zeder !

Výhody systému ZederLock

TREZOROVÝ ZÁMEK BYL NAVRŽEN TAK, ABY DO NĚJ KROMĚ ORIGINÁLNÍHO KLÍČE NEBYLO MOŽNÉ ZASUNOUT ŽÁDNÝ JINÝ PŘEDMĚT, ANI POUŽÍT SPECIÁLNÍ NÁŘADÍ PRO VLOUPÁNÍ.

Originální konstrukce zámku ZederLock a omezený přístup k zařízení namontovanému uvnitř automobilu zcela zabraňuje pokusům o překonání tohoto systému a odcizení vozidla. Zámek je odlišný od všech doposud standardně používaných zámků a klíčů – ověřeno státním Strojírenským zkušebním ústavu Brno.

Zámek se zabudovanou cylindrickou vložkou tvoří jeden celek a je ovládán dutým klíčem s pěti zahloubeními, rozličné rozmístěními po jeho obvodu. Střed zámkové štěrbiny je vyplněn ocelovou tyčkou, na kterou se klíč nasouvá. K výrobku jsou přiložený 2 klíče.

Jedinečné konstrukční řešení klíče znemožňuje jejich kopírování.

Montáž na sloupku řízení

Mechanické zabezpečení vozidel Zeder je trezorový zámek, který se montuje přímo na sloupku řízení což je pro zloděje nejhůře přístupné místo a blokuje tak řídící mechanismus a znemožňuje manipulaci s vozidlem.

Je-li vozidlo chráněno nejlepším zabezpečením vozidel – Zeder, není možné otočit volantem ani natočit kola, což zcela vylučuje možnost krádeže auta odtlačením nebo odtažením. Systém Zederlock poskytuje maximální bezpečnost a snadnou manipulaci. Je trvale zabudován do vozu a aktivuje se speciálním klíčem během několika sekund.

Po odemčení zabezpečení se klíč se zámku před jízdou vždy vyndavá.

 

CENÍK

Pro osobní automobily všech značek:

6 529 Kč (bez DPH)

 

Pro SUV a dodávky všech značek:

7 355 Kč (bez DPH)

 

 

Ukázka:

 

Image